Firmamız

 

Akademik birikimin vermiş olduğu tecrübeyi sahada projelerle birleştirerek teknolojik sistemlerde yenilikçi ve öncü olmaya devam etmekteyiz. İlerleyen teknolojiyi yakalamak ve müşteri taleplerini sürekli takip ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve fiyatı sunmak görevimiz olmuştur. Amacımız her bütçeye ve her sisteme farklı etkin ve verimli çözümler sunabilmektir. 
Bunun için Ar-Ge departmanımız sürekli olarak çalışmalarını sürdürmekte ve siz müşterilerimize en uygun ürünü en cazip fiyatı sunmaya çalışmaktadır.  
Vizyonumuz; Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden düşük maliyetli en uygun ve doğru çözümü sunabilmek, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurabilmektir. Bu kapsamda her türlü proje ve sistem arayışlarınızı bizimle paylaşabilir ve akademik personelimizden bilgi alabilirsiniz.


Tarihçemiz

 

2010 yılında 2 girişimci bilgisayar mühendisi ile S.Ü. Konya Teknokent bünyesinde, kurumlara özel yazılım çözümleri, verimlilik analizleri, risk analizleri, ERP, MRP, CRM çözümleri, güvenlik çözümleri, akıllı kart ve RFID kartlı sistemler üzerine yapılan akademik ve saha çalışmaları ile başladığımız çalışma hayatımıza,

 

2012 yılında ekibimizi güçlendirerek, yeni bir yapılanma ile daha profesyonel çalışmalarla, Enerji Yönetimi, Danışmanlık, Eğitim, Profesyonel güvenlik çözümleri konularında belediyelere, resmi kurumlara, kalkınma ajanslarına, hastanelere, site yönetimlerine, üniversitelere ve özel kuruluşlara proje gerçekleştirerek çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

 
© Copyright BTM Ar-Ge Bilişim 2012. Toplam Ziyaretçi:75441
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Projeler  |  İletişim  |  İK   BTM ARGE RSS